Ваш аккаунт: пройдите авторизацию

Авторизация

Пароль есть, но Вы его забыли?
Впервые на сайте? Зарегистрируйтесь!

Вы попали в мир графики и дизайна


Изюминка нашего сайта в том, что все файлы хранятся на наших серверах, поэтому Вы получаете круглосуточный доступ ко всем файлам по прямым ссылкам без регистрации! С нашим сайтом Вы забудете про файлообменники!


FlyakiteOSXv3.5


FlyakiteOSXv3.5

Дизайн операційної системи Mac OS X завжди привертав до себе увагу користувачів ПК. Безліч програм, що дозволяють замінювати інтерфейс Windows, мають в своєму арсеналі схожі теми, проте повної схожості досягти такими методами достатньо складно. Автора FLYAKITEOSX ці труднощі не зупинили, і він створив власний пакет (transformation pack), замінюючий графічне оформлення Windows на щось схоже з системою Mac OS X.

У FLYAKITEOSX вбудовано дві додаткові панелі: Objectdock і RK Launcher. Обидві вони служать для запуску додатків і дуже схожі на стандартну панель з ярликами в Mac OS X, так що можна вибрати з них ту, що більше подобається. я

Дл пошуку документів існує ще одна корисна утиліта - Searchspy. Вона нагадує аналогічний движок з Mac OS під назвою Spotlight і задіює Google Desktop Search (якщо ця програма встановлена на ПК).

мененія

Из торкнулися безлічі програм і особливостей графічного інтерфейсу. Приємні дрібниці на зразок вікон, що згортаються у вузьку панель, і розфарбовування значків тек покращують зовнішній вигляд системи.

FlyakiteOSXv3.5

Нажмите для скачивания FlyakiteOSXv3.5.rar!
Название: FlyakiteOSXv3.5.rar
Размер: 30.24 MbВнимание! Вы находитесь на сайте как гость! Зарегистрируйтесь или авторизируйтесь...

Нет времени на регистрацию? Можете войти на сайт через ВКонтакте! Это просто, быстро и удобно!

Похожие материалы

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.